Starvsfólk

Starvsfólk

Starvsfólk
Jacob Melchior Hansen
Søla
53 27 01 jacob@timbur.fo
Starvsfólk
Tórður á Presttrøðni
Søla
53 27 04 tordur@timbur.fo
Starvsfólk
Óli Djurhuus
Søla
53 27 07 oli@timbur.fo
Starvsfólk
Bergur Strøm
Søla
23 27 61 bergur@timbur.fo
Starvsfólk
Albert Ari Thomassen
Søla
ari@timbur.fo
Starvsfólk
Jenni Hattarstein
Søla
53 27 00 jenni@timbur.fo
Starvsfólk
Turid Gaardlykke Davidsen
Søla
53 27 09 turid@timbur.fo
Starvsfólk
Erika Nielsen
Sølukvinna í køksdeildini
23 27 67 erika@timbur.fo
Starvsfólk
Ebbe Kristinn Thomsen
Søla
23 27 09 ebbe@timbur.fo
Starvsfólk
Albert Ellefsen
Bókhald
23 27 06 albert@timbur.fo
Starvsfólk
Sigga á Stongunum
Bókhald
23 27 00 sigga@timbur.fo
Starvsfólk
Signhild Mikkelsen
Marknaðarføring & Sniðgevi
23 27 60 signhild@timbur.fo
Starvsfólk
Jarnhold Nattestad
stjóri
23 27 05 jarnhold@timbur.fo
Starvsfólk
Jón Eiler Selfoss
Goymsla og armeringsverkstaður
53 27 10
Starvsfólk
Mourits Tavsen
Goymsla
23 27 01 goymsla@timbur.fo
Starvsfólk
Arvid Vilhelmsen
Goymsla
23 27 07 goymsla@timbur.fo
Starvsfólk
Asta Egilstoft Nielsen
Goymsla
Starvsfólk
Eskild Simonsen
Útkoyring og sagverkstaður
23 27 03
Starvsfólk
Tummas Jacobsen
Útkoyring
53 27 08
Starvsfólk
Silas B. Joensen
Útkoyring
23 27 02
Tørv á hjálp?Ring ella send eini boð: